O nas

Jesteśmy dostawcą materiałów budowlanych i wykończeniowych. Naszą siłą jest wysoka specjalizacja i stała dostępność towarów. Specjalizujemy się w systemach ociepleń, hydroizolacji, izolacji akustycznej, systemach suchej zabudowy. Sprzedajemy kleje, grunty, farby, lakiery, narzędzia i różnego rodzaju taśmy.

Obsługa klienta odbywa się w hurtowni (Józefów) oraz w czterech sklepach stacjonarnych i sklepie internetowym.

Działamy od 1992 r.

Działamy od 1992 r.

Od początku naszej działalności rozbudowujemy sieć własnych magazynów hurtowych i punktów sprzedaży. Naszym zasięgiem obejmujemy aglomerację warszawską i powiaty ościenne. W tej chwili zapraszamy do naszej hurtowni w Józefowie oraz do składów budowlanych w Ząbkach, Ursusie, Łomiankach, Józefów.

Zapraszamy Państwa do współpracy przy realizacji inwestycji o różnej wielkości. Pracująca z nami od lat wysoko wykwalifikowana kadra, pomoże prawidłowo wycenić Państwa zapotrzebowanie i podpowie właściwe technologie. Po zakupie towar dowieziemy własnym transportem.

Sklepy Zino

Polityka zatrudnienia

Trzon naszej kadry stanowią pracownicy, którzy w „Zino” pracują od samego początku. Doceniamy ich lojalność i fachowość, dlatego powierzamy im coraz bardziej odpowiedzialne zadania. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij nam swój list motywacyjny. Poszukujemy ludzi, którzy znają branżę i chcą się w niej rozwijać. Priorytetem jest solidność w wykonywaniu swoich obowiązków i myślenie w kategoriach interesu firmy i jej klientów. Oferty prosimy składać na adres: praca@zino.pl

Kontakt z nami
Polityka zatrudnienia
Dofinansowanie z Unii Europejskiej

Dofinansowanie z Unii Europejskiej

W roku 2011 spółka Zino otrzymała dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego za zrealizowanie projektu ogłoszonego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013, priorytet II „Przyspieszenie e-rozwoju Mazowsza” działanie 2.3. „Technologie informacyjne i komunikacyjne dla MSP”. Temat projektu to „Rozwój społeczeństwa informacyjnego poprzez zakup w Spółce ZINO zintegrowanego systemu do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP”. Dofinansowanie dotyczyło wdrożenia oprogramowania Teta Constellation, które będąc systemem klasy ERP zmodernizowało i zintegrowało działania w naszym przedsiębiorstwie.

Poziom dofinansowania z EFRR: 40%

Sklep online

Nasze sklepy i hurtownie budowlane

Sklep Zino Ursus

Warszawa Ursus, Szamoty 5
Zobacz godziny otwarcia

Sklep Zino Ząbki

Ząbki, Wolności 3
Zobacz godziny otwarcia